Skutery

Zobacz również dodatkowe informacje o Barton Motors

Napisali o nas

Wacky races

25.07.2011 Motormania Zastanawialiście się kiedyś nad sensem podróżowania samochodem po mieście? Może warto przesiąść się na skuter?

Ekipa Motormanii przeprowadziła niecodzienny wyścig po Warszawie. Na starcie stanął Pejser w Peugeot'cie 508 GT (poj. 2,2L, ponad 200 KM) oraz Simpson na naszym Firefoxie (poj 49 cm3, 4KM) jak myślicie jaki był rezultat?

› przeczytaj artykuł [pdf]

Motormania - Barton Firefox

13.05.2011 Motormania Bardzo się cieszymy z powodu docenienia naszego modelu Firefox przez ekipę Motormanii. Skuter Firefox tak wpadł w oko Pejserowi, że postanowił go nabyć do "wożenia" się podczas testów i zawodów motocyklowych. Nasz "wściekły sprzęt" jak to określił naczelny motormanii ma zostać poddany tuningowi i pod koniec roku przekazany jednemu z czytelników magazynu. W majowym numerze Motormani ukazała się pierwszy artykuł o Firefoxie, zapraszamy do lektury. Relacje z tuningu już w kolejnych miesiącach

› przeczytaj artykuł [pdf]
Świat Motocykli - Motorower na sterydach

16.01.2011 Świat Motocykli - Motorower na sterydach Zapraszamy do lektury artykułu opisującego model BARTON'a Fighter. Ukazał się on w styczniowym numerze magazynu "Świat Motocykli". Artykuł ten jest potwierdzeniem, że pomimo podobieństwa naszego motoroweru do produktów innych firm, Fighter jest znacznie, zwinniejszy i mocniejszy. A przez to jest mu bliżej do prawdziwego motocykla.

› przeczytaj artykuł [pdf]